exec_INSERTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_INSERTquery
ERROR Duplicate entry '22903-0--text-tt_content' for key 'content_uid_plugin_uid_list_type_CType_tablename'
lastBuiltQuery INSERT INTO tt_content_stats (pid,content_uid,CType,list_type,plugin_uid,tablename) VALUES ('5069','22903','text','','0','tt_content')
debug_backtrace require(typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->INTincScript#232 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->recursivelyReplaceIntPlaceholdersInContent#3644 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->INTincScript_process#3677 // TYPO3\CMS\Frontend\ContentObject\ContentObjectRenderer->USER#3729 // TYPO3\CMS\Frontend\ContentObject\UserContentObject->render#862 // TYPO3\CMS\Frontend\ContentObject\ContentObjectRenderer->callUserFunction#41 // call_user_func_array#6634 // INV\Metrics\Hooks\InsertStats->main# // INV\Metrics\Domain\Repository\MetricsRepository->insert#86 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_INSERTquery#117 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#218
Konkurs - Ministerstwo Środowiska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – Wczujmy się w klimat „Adaptacja do zmian klimatu wokół nas”

Ruszył konkurs promujący działania służące adaptacji do zmian klimatu.

Ministerstwo Środowiska serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w konkursie „Wczujmy się w klimat – adaptacja do zmian klimatu wokół nas”. Przedmiotem konkursu są zdjęcia lub plakaty promujące działania służące adaptacji do zmian klimatu, a celem - popularyzacja tematu adaptacji do zmian klimatu oraz projektu „Opracowanie planów adaptacji do zmian klimatu w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców”.

  • na zgłoszenia czekamy do 20 listopada 2018 r
  • ogłoszenie wyników nastąpi 18 grudnia 2018 r.

Prace konkursowe będą oceniane w dwóch kategoriach – fotografia i plakat.

Fotografia powinna być interpretacją hasła "Wczujmy się w klimat - adaptacja do zmian klimatu wokół nas". Zdjęcie musi być wykonane w Polsce. Może być zarówno nieprzetworzone, jak i retuszowane poprzez obróbkę w programach graficznych. Fotografia powinna przedstawiać działania, sytuacje zachęcające do podjęcia działań w zakresie adaptacji do zmian klimatu.

Z kolei plakat powinien promować konieczność adaptacji do zmian klimatu, zawierający krótkie hasło promocyjne. Akceptowane są plakaty wykonane za pomocą technik komputerowych i skany plakatów wykonanych odręcznie.

Jury w każdej kategorii przyzna Nagrodę Główną oraz Grand Prix. Najlepszą fotografię oraz plakat wybiorą również internauci za pomocą głosowania na profilu Facebook projektu "Wczujmy się w klimat" (www.facebook.com/44mpaPL). W specjalnie utworzonej galerii zostaną udostępnione zakwalifikowane do finału fotografie i plakaty wraz z nadesłanymi przez uczestników konkursu opisami. Za pomocą przycisków reakcji "Lubię to" i "Super" internauci będą oddawać swój głos. Nagrodzone zostaną fotografia i plakat z największą liczbą głosów.

W każdej kategorii uczniowie mają szansę wygrać:

  • czytnik e-booków Amazon Kindle (Nagroda Grand Prix),
  • dron firmy DJI (Nagroda Główna),
  • okulary do rzeczywistości wirtualnej Carl Zeiss (Nagroda Internautów).

Szczegółowe informacje o konkursie oraz regulamin są dostępne na stronie internetowej: www.44mpa.pl/konkurs

Powrót do góry