Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Raporty do Komisji Europejskiej za 2017 r. dotyczące F-gazów oraz SZWO

Przypominamy o obowiązku raportowania w zakresie Fluorowanych Gazów Cieplarnianych (F-gazów) i Substancji Zubożających Warstwę Ozonową (SZWO).

Raporty w zakresie F-gazów

Raporty do Komisji Europejskiej za 2017 r. dotyczące F-gazów, pozostałych F-gazów oraz produktów i urządzeń je zawierających, przekazywane na podstawie art. 19 rozporządzenia PE i Rady (UE) nr 517/2014

Przypominamy o obowiązku przekazania raportu do KE za 2017 r. do dnia 31.03.2018 r. Raport przekazuje się on-line na stronie BDR (Business Data Repository) obsługiwanej przez europejską Agencję EEA.

Więcej informacji nt. rejestracji

Firmy zarejestrowane wcześniej otrzymały już z EEA przypomnienie o składaniu raportów.

Kontakt w przypadku pytań: BDR helpdesk lub BDR.helpdesk@eea.europa.eu.

Raporty w zakresie SZWO

Raporty do Komisji Europejskiej (KE) za 2017 r. dotyczące SZWO, przekazywane na podstawie art. 27 rozporządzenia PE i Rady (WE) nr 1005/2009.

Przypominamy o obowiązku przekazania raportu do KE za 2017 r. do dnia 31.03.2018 r. Raport przekazuje się on-line na stronie BDR (BusinessData Repository) obsługiwanej przez europejską Agencję EEA.

Podręcznik dotyczący raportowania

Firmy zarejestrowane wcześniej otrzymały już z EEA przypomnienie o składaniu raportów.

Kontakt w przypadku pytań: BDR helpdesk lub BDR.helpdesk@eea.europa.eu.

Powrót do góry