Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wnioski o zatwierdzenie wskaźnika lub wskaźników zgodności – braki formalne

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zwrócenie szczególnej uwagi, aby wnioski były podpisywane przez osobę lub osoby do tego upoważnione, zgodnie z aktualną informacją zawartą w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego.

W związku z dużą liczbą wpływających do Ministerstwa Środowiska wniosków o zatwierdzenie wskaźnika lub wskaźników zgodności dla zadań inwestycyjnych ujętych w Krajowym Planie Inwestycyjnym, zawierających braki formalne zwracamy się z uprzejmą prośbą o zwrócenie szczególnej uwagi, aby wnioski były podpisywane przez osobę lub osoby do tego upoważnione, zgodnie z aktualną informacją zawartą w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. Jeśli np. dany podmiot jest reprezentowany przez Zarząd, przy czym reprezentacja jest dwuosobowa, należy złożyć na wniosku podpisy obu członków Zarządu.

Powrót do góry