Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Informacja dot. zmiany w formularzach

W związku z otrzymanymi pytaniami informujemy, że w formularzach: zał. 2 – sprawozdanie rzeczowo-finansowe oraz zał. 4 – informacja o nieponiesieniu kosztów pojawiły się błędy.

W związku z otrzymanymi pytaniami informujemy, że w formularzach:

  • zał. 2 – sprawozdanie rzeczowo-finansowe oraz
  • zał. 4 – informacja o nieponiesieniu kosztów,

opublikowanych tutaj, w formułach przygotowanych w celu automatyzacji i ułatwienia przeliczeń pojawiły się błędy.

W formularzu o nazwie: „zał. 2 – sprawozdanie rzeczowo-finansowe” nieprawidłowa formuła występuje w zakładce „H_Info.rozdział uprawnień”, w polach O74-O83 w tabeli o nazwie: „Wszystkie zadania inwestycyjne KPI realizowane przez Grupę w okresie sprawozdawczym:”.

Formuła, w polu O74, powinna wyglądać w następujący sposób:

=L74*20,38+M74*14,78+N74*20,38

oraz analogicznie dla wierszy następnych.

Dodatkowo w polach M74-M83 oraz N74-N83 należy usunąć formułę liczącą liczbę uprawnień do emisji. W tych polach nie powinno być żadnej formuły a liczbę odpowiednich uprawnień do emisji należy wpisać ręcznie.

W formularzu o nazwie: „zał. 4 – informacja o nieponiesieniu kosztów w zakładce: „Info zbiorcza dla Grup Kapitał” w polach N82-N91 w tabeli o nazwie: „Wszystkie zadania inwestycyjne KPI realizowane przez Grupę w okresie sprawozdawczym:” formuła, w polu N82, powinna wyglądać w następujący sposób:

=K82*20,38+L82*14,78+M82*20,38

oraz analogicznie dla wierszy następnych.

Dodatkowo w polach L82-L91 oraz M82-M91 należy usunąć formułę liczącą liczbę uprawnień do emisji. W tych polach nie powinno być żadnej formuły, a liczbę odpowiednich uprawnień do emisji należy wpisać ręcznie.

W związku z powyższym prosimy o poprawienie stosownych formuł lub wykorzystanie zamieszczonych poniżej, poprawionych formularzy.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Panem Pawłem Kondratem z KOBIZE pod numerem tel: (22) 56 96 526.

Powrót do góry