Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zaproszenie na Warsztaty ETV dla przedsiębiorców w ramach POL-ECO-SILESIA 2016

Zapraszamy do udziału w warsztatach:

„Jak zweryfikować technologie ekoinnowacyjne w ramach Programu Pilotażowego Weryfikacji Technologii Środowiskowych Unii Europejskiej”.

Miejsce: Katowice, POL-ECO-SYSTEM Silesia - Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1 Sala nr 6.

Termin: 20 kwietnia 2016, godz. 11:30 ( rejestracja od godz. 11:00)

Celem warsztatów jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat możliwości uzyskania Świadectwa Weryfikacji w Polsce w ramach Pilotażowego Programu Weryfikacji Technologii Środowiskowych Unii Europejskiej (EU ETV).

  • Warsztaty są adresowane do:
  • małych i średnich przedsiębiorstw, krajowych i zagranicznych szukających skutecznego wsparcia dla wdrożenia ekoinnowacyjnej technologii, produktu lub procesu z obszaru gospodarki wodno-ściekowej, technologii energetycznych, gospodarki odpadami;
  • małych i średnich przedsiębiorstw nastawionych na internacjonalizację działalności gospodarczej, budowanie marki i/lub budowanie przewagi konkurencyjnej, które dysponują rozwiązaniami ekoinnowacyjnymi z ww. obszarów technologicznych; 
  • konsorcjów realizujących projekty w ramach np. „Demonstratora” lub „Szybkiej ścieżki” zainteresowanych działaniami wspierającymi wdrożenie ekoinnowacyjnej technologii; 
  • jednostek badawczych, które dysponują własnymi laboratoriami do badań i certyfikacji produktów (urządzenia, systemy) zainteresowanych współpracą z jednostkami weryfikującymi ETV.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej IETU.

 

Powrót do góry